סיירת מורל

מעלים את המוטיבציה ומרימים את המורל

והכל….מגיע עד אליכם, למשרדים, לשטח, למפעל. 

תכננתי בעבורכם שפע של פעילויות מדליקות

שיגיעו עד אליכם – ישמחו את הלבבות ויעלו את המורל ואת תפוקת העבודה.

עכשיו נשאר לכם רק לבחור…

לתשומת לבכם: 

לכל אחד מן האירועים ניתן לצרף:

* הפתעות קולינריות טעימות שיוגשו בדרכים מדליקות  – ממלצרים מזמרים  שיגישו משקאות, 

דרך מאפי ביס ופינוקים קטנים שיוגשו עם חיוך, ועד קינוחים מתוקים שיוגשו בליווי מוזיקה חיה של נגנים.

* מתנות אישיות הנושאות מסר ולוגו בהתאמה לרוח התקופה והמצב.

 * שילוט מעוררת השראה, דגלול או פתקי מסרים מודפסים שיישארו אצלכם כמזכרת מחויכת. 

איש גיטרה ללא

בוקר קצב

בוקר אנרגטי, ממריץ ומקפיץ שישאיר לכל העובדים שלך טעם של עוד! הפעילות כוללת כולל מבחר אפשרויות: אימון עם כיסא ושולחן, אימון שיווי משקל ויציבה נכונה עם ספר, אימון זומבה קליל וכייפי, אימון יוגה הכולל נשימות, מתיחות ושיווי משקל - לאחר הפעילות אפשרות לסדנא שיקיים בריאותיים ומרעננת.

 "יחידת החיסול"

תגידו, מתי בפעם האחרונה הייתם מרגלים? כי אולי לא ידעתם אבל מדינת ישראל מגייסת ממש כרגע סוכני מוסד לפעילות חשאית! ומבדיקות מקיפות שנערכו וכללו את כלל הפרופילים ברשתות החברתיות, הסלולרי והמייל שלכם – נמצא כי אתם בעלי פוטנציאל לגיוס ליחידת החיסול. אז...ברוכים הבאים למחנה המיונים של יחידת המוסד אצלכם במשרדים, במפעל או בחצר הקרובה

"לקום באנרגיה ולחיות בתשוקה"

הרצאה חווייתית, אקטיבית ופרקטית מעוררת השראה ומניעה לפעולות ולתוצאות, פריצת תקרת הזכוכית, כישלונות כמנוף להצלחה, צמיחה מקושי, היפרדות מהחסמים, פרדיגמות וכל מה ש"תוקע" אותנו,   כלים פרקטיים בהתמודדות עם פחדים/גורמים מעכבים, ויצירת חיים מלאים באנרגיה ותשוקה ולהגיע אל המקום הראוי לנו בזוגיות, ייעוד ועוד...ההרצאה הזו תגרום לכם לזוז מהכיסא, תעלה לכם את הסטנדרטים ותציג לכם כיצד ניתן לחיות חיים מלאי תשוקה ואנרגיה. *הייחודיות שלנו היא התאמת תכני ההרצאה לקהל היעד בהתאם לצרכי החברה/ארגון במהלך ההרצאה ישולבו תרגילי גיבוש מחברים, תקשורת והעמקת הקשרים.

סדנת חמשת החושים

פעילות חושית רבת משימות ואתגרים המתקיימת בחשיכה ומזמינה את המשתתף להתחבר אל תוך עצמו תוך גילוי וחוויה של מציאות שונה ומופלאה. סדנת חמשת החושים נהנה ממס' פעילויות:  מסע קבוצתי אשר מאתגר את חוש השמיעה, תחרות טעם וריח.  מעגלי קצב ותופים ולסיום  - מדיטציה ומטא-קוגניציה. מטרות: הקשבה פנימית, שיפור קבלת החלטות, שילוב הצפייה והחוויה. חידוד החושים. חיזוק הביטחון העצמי, שדרוג עבודת הצוות. קבלת השונה –  התנסות ע"י משימות בסביבתם הטבעית של אנשים עם מוגבלויות, הזדהות והפנמת היתרונות שבהם.

סדנת סטיילינג ו/או סדנה לדימוי גוף

סדנא מעצימה ומרגשת! העוסקת בהעצמה ושבירת מיתוסים על סטיילינג, חיצוניות ופנימיות, נורמות חברתיות וביטוי אישי. בסדנה ניגע בתפיסות וכלים מעשיים לגבי מה נכון ללבוש ואיך נכון ללבוש?! נבין איך כל אחד יכול להתלבש ו"להלביש נכון" את הערכים החשובים לו בחיים. או.... סדנת דימוי גוף דרך תזונה נכונה, סטיילינג והעצמה אישית סדנה שעושה סדר במה נכון לאכול ומתי? מה מחמיא למבנה גופך? ומה פחות, ובעיקר מה מעכב אותנו הנשים מלהרגיש חופשיות בגופנו ובגדינו? בעידן אופנת הדיאטות ואופנות הבגדים המשתנות כל הזמן. בעידן המדיות החברתיות המשפיעות על הדימוי העצמי, הכי חשוב לזכור: אפשר להרגיש טוב עם עצמי ולשנות את הדיאלוג הפנימי: אני מדהימה, אני יכולה, אני נראית טוב!

סדנת "תי- גוף"

סדנת קצב מדליקה - תיפוף על הגוף ועל דרבוקות. לאורך ה"דרך" הקואורדינטיבית, כשנזהה את הטעויות שלנו, יציפו אותנו צחוק, תחושת שותפות והומור. באופן מפתיע קצב, שמחבר לגוף, לשכל ולרגש ומסתנן בקלות לתאי הזיכרון.

כל האירועים והסדנאות יתאימו עצמם תקציבית אליכם
וכמובן שיתבצעו באהבה, אכפתיות ומלא תשומת הלב
שנדבר?
שלכם באהבה ליאת יובל

וכמובן, אם יש לכם רעיון או בקשה מיוחדת ותרצו שאפיק אותו עבורם – דברו איתי